Botoks Serial Online 2018

Botoks Serial Online 2018

Film Botoks Serial Online 2018 bije rekordy oglądalności już, od premiery. Możesz obejrzeć go już, dziś w jakości HD w serwisie Showmax klikając w przycisk poniżej.

Botoks Serial Online 2018

Oglądaj za darmo przez 14 dni

Botoks Serial Online 2018

Po ogromnym sukcesie filmu Botoks Patryk Vega nie czekał długo i postanowił dać swoim widzą kolejną dawkę tego filmu opowiadającego o życiu pracowników jednego ze stołecznych szpitali w postaci serialu Botoks Serial Online 2018. W serialu zobaczymy takie sławy jak, Agnieszka Dygant czy uwielbiany przez wszystkich Tomasz Oświeciński. Akcja serialu dzieje się głównie w jednym z Polskich szpitali ale, szpital ten to nie Leśna Góra. Służby zatrudnione w nim nie przejmują się życiem ich pacjentów, lecz ciągle dbają o to aby, do ich portfelów trafiały pokażne kwoty. W serialu tym poznajemy bliżej historię bohaterów z kontrowersyjnego filmu Botoks. Fabuła serialu jest, równie ostra co w filmie usłyszymy tu różnego rodzaju wulgaryzmy nawet, od pracowników szpitalu.

botoks trailer 1180x787 - Botoks Serial Online 2018

Odcinki serialu Botoks Serial Online 2018 trwają w zależności od akcji od 40 do 50 minut. Nie ma więc, tutaj miejsca na powolne rozkręcanie akcji, dlatego wszystko dzieje się tu w zaskakująco szybkim tempie więc serial nie pozwala abyśmy, się nudzili. Twórcy niby starają się tu wcisnąć jakąś poważną historię ale, niestety im to nie wychodzi gdyż, często zdarza się że niektóre fragmenty są sztucznie wydłużane.

Botoks Serial Online 2018

Jednakże jeśli, podobal wam, się film Botokto zapewne serial Botoks Serial Online 2018 też wam, się spodoba. Wciągnie was bez reszty tak bardzo że, ciężko bedzie wam się oderwać od ekranu na którym go oglądacie. Serial jest równie szalony jak, film. Nie brak tutaj przemocy, seksu oraz narkotyków a skorumpowani lekarze są tu na porządku dziennym. Nie czekaj się i już, dziś obejrzyj go w serwisie Shwomax przez 14 dni za darmo.

Botoks Serial Online 2018

Dziękujemy za skorzystanie z naszej usługi oraz zachęcamy do zostawienia po sobie komentarza. Jeśli chcesz obejrzeć inny film Patryka Vegi to mamy coś, dla ciebie coś, co na pewno ci się spodoba znajdziesz to tutaj.

Author: admin
Tags

Comments 5 komentarzy

 1. Grzesel2k27 napisał(a):

  Dobry film polecam

 2. Trgu67 napisał(a):

  Nawet fajny film polecam

 3. Grstd1879 napisał(a):

  Dobra jakość filmu polecam

 4. Akecteda 891 napisał(a):

  Dobry film polecam

 5. Gstr32 napisał(a):

  Spoko film polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *